Kadınlar Yatakta Ne İster

  • 23 Mart 2017
  • Kadınlar Yatakta Ne İster için yorumlar kapalı
  • 642 kez görüntülendi.
Kadınlar Yatakta Ne İster

Kadınlara istediklerini verirseniz, sizi mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. “Yüksek Topuklar” ekibi olarak, “kadınlar ne ister?” diye sorduk; aldığımız cevapları sizinle paylaşıyoruz. Kadınları daha yakından tanımak ve yatakta daha başarılı olmak için özel haberimizi hemen okuyun.

  • Kadınlar sevişirken konuşmak ister

Kadınlar sevişirken güzel göründüğünü, güzel koktuğunu duymak ister. Bu yüzden, ön sevişmeye başlarken kadınlarla konuşmak cinsellikte mutluluğu artıracaktır. Saçlarının harika göründüğünü, kokusuyla etkilendiğinizi hatta mastürbasyon yaparken hep onu hayal ettiğinizi söyleyin. Bazı kadınlar ilk sevişmelerde tutuk kalıp size cevap vermeye çekinebilirler ama siz devam edin, sonunda zafer sizin olacaktır.

  • Kadınlar erotik öpüşmeler ister

Kadınların zevk noktalarından biri dudaklarıdır. Sevişmeye önce dudaklardan başlamak, zevkli dakikaların garantisidir. İçinde bulunduğunuz duruma göre bazen yumuşak bazen sert hareketlerle öpüşmek, kadınları cinsel açıdan uyarır ve sevişme için hazır hale getirir.

  • Kadınlar klitoral orgazm ister

Kadınlar hakkında önemli bir sırrı açıklıyoruz: Vajinal orgazm, çoğu kadın için zordur hatta bazen partnerinin moralini bozmamak için kendini feda edip orgazm taklidi yaparlar. Maalesef bir süre sonra cinsellikte mutlu olmadığını fark edip erkekten uzaklaşırlar. Kadınlarda cinsel isteği artırmak ve kendinize bağlamak için klitoral orgazm olmasını sağlayın. Elle ve dille uyarıldığında birkaç dakika içinde orgazm olup size minnettar kalacaktır.

  • Kadınlar uzun önsevişme ister

Kadınların fiziksel yapısı ve yetiştiği toplumun kurallarına bağlı olarak, sevişmeye hazırlanması uzun sürebilmektedir. Burada erkeğe büyük bir görev düşmektedir: Sabır, istek ve şefkatle uzun önsevişmelerle kadını uyarmalı ve kendini rahat hissetmesini sağlamalıdır. Saçlarına, dudaklarına, göğüslerine dokunup kadını tahrik edebilir, önsevişme süresini uzatabilirsiniz.

Tuzlu.NET