Kış Güzellik Sırları

  • 23 Ocak 2017
  • Kış Güzellik Sırları için yorumlar kapalı
  • 279 kez görüntülendi.
Kış Güzellik Sırları

Teninize uygun saç

Saçlarınız, kızıl tonlu sıcak bir kahve mi yoksa küllü koyu kahve mi? Aralarında pek fark yok gibi görünse de, bu ayrıntılar, teninizin parlaklığının ortaya çıkabilmesi için çok önemli. Kuaförünüze danışarak, ten renginize en uygun saç tonunu seçebilirsiniz…

Allığı ihmal etmeyin
Canlı görünmeniz için yüzünüzün renkli görünmesi gerekiyor. Böylece güzelliğiniz de ortaya çıkmış oluyor. Allığı kafanıza göre değil de taktiklerini bilerek sürmeniz gerekir. Mesela yüzünüzün ince görünmesini istiyorsanız, allığı diklemesine, daha geniş görünmesini istiyorsanız yatak olarak sürmelisiniz.

Güvendiğiniz bölgelerinizi açığa çıkarın!
Kusurlu bilgelerinizi saklamakla uğraşmak yerine en beğendiğiniz, en güvendiğiniz yerlerinize dikkat çekmeyi deneyin. Örneğin çok güzel dudaklara sahipseniz dikkat çeken bir ruj kullanarak daha da dikkat çekici hale getirin. Ya da mükemmel bir sırta sahipseniz tercihinizi sırt dekoltesinden yana kullanın.

Bembeyaz dişler
Dişlerinize iyi bakın. Beyaz dişler ve sağlıklı, pembe bir diş eti sağlıklı genlere sahip olduğunuz anlamına geliyor. Dişlerinizi fırçalamanın dışında beyazlatıcı macunla fırçalamayı ihmal etmeyin. Yılda iki kez de temizletin.

Pembe cilt canlı demektir!

Pembe cildin canlı olduğu araştırmalar sonucu netlik kazandı. Siz de cildinizin daima genç kalmasını istiyorsanız erken yaşta güneş koruma ürünleri kullanmaya başlayın. Gündüz kreminiz, fondöteniniz ve el kreminiz en az 15 güneş koruma faktörü içersin.

Tuzlu.NET