Sevgilinizi Etkilemenin Yolları

  • 07 Mart 2017
  • Sevgilinizi Etkilemenin Yolları için yorumlar kapalı
  • 425 kez görüntülendi.
Sevgilinizi Etkilemenin Yolları

Düşündüğünüzü hissettirin

Gün içinde telefonunu bir iki kere çaldırıp kapatın. Bu onu düşündüğünüzü söylemenin romantik bir yolu olsun. Gün içinde bir kere bunu yapın. Geri ararsa, o an onu düşündüğünüzü ve hissettiğinizi söyleyin.

Birlikte keyif yapın

Son zamanlarda ne kadar çok indirim sitesi var, neden onların sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Spa merkezlerinde çift kişilik masajlar ve jakuzi, havuz paketleri bulunuyor. Size en uygun olan yerden bir paket alın ve sürpriz yapın. Birlikte masaj yaptırmak ve güllerle dolu jakuzide gevşemek…

Yağmurun tadını çıkarın

Akşam cama vuran yağmurdan daha romantik ne olabilir ki? Hemen ışıkları söndürün, güzel bir müzik koyun, sevgilinizin yanına oturun ve en sevdiğiniz şairin dizlerini okuyun.

Resmini yaptırın

Resmini yaptırın. Haklısınız biraz pahalıya çıkar ama üniversitelerde güzel sanatlar bölümlerinde öğrenci olarak okuyanlar için küçük maliyete yaptırabileceğiniz bir iş. Birlikte poz verin ve resminizi yaptırın.

 

Sinema salonu kiralayın

Baş başa sinema keyfini denediniz mi? Bazı küçük sinema salonlarını kiralayabiliyorsunuz. Sadece ikiniz için güzel bir film seçin ve salonu kapatın. Evet biraz maliyetli ama şampanya ve çilekle film seyretmek çok romantik değil mi?

Güneşin doğuşunu izleyin

Sabaha karşı uyanıp güneşin doğuşunu izlemek üzere akşamdan sözleşin. Uyumadan önce kahve veya çayınızı termosa koyun, belki biraz meyve veya kuruyemiş paketi yapın. Alarm çalınca uyanın ve Birlikte bir tepeye gidin ve birlikte güneşin doğuşunu seyredin.

Dans kurslarına birlikte gidin

Türkiye’deki erkekler dans kursu konusunda kıskançtır, bunu hepimiz biliyoruz. Ama birlikte dans kurslarına giderseniz, bu onu ateşleyecektir. Özellikle salsa ve tango gibi ateşli dansları tercih edin. Romantizm sizi saracaktır.

Banyoyu aşk sarayı yapın

Eğer evde geniş bir küvetiniz varsa, spa merkezini eve de taşıyabilirsiniz. Banyonuza kokulu mumlar yerleştirin ve aromatik banyo köpükleriyle küvetinizi doldurun. İşten gelen sevgilinizi ellerinizle soyun ve üstüne gül yaprakları serptiğiniz küvete sokun. Suya biraz kokulu yağlar ve tuz da eklerseniz, yorgunluğunu alırsınız. Sonra koyacağınız iki kadeh şarapla birlikte siz de banyoya girin.

Tuzlu.NET