Metin Hara’dan Adriana Lima’ya Evlilik Teklifi

Geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları iddia edilen Metin Hara-Adriana Lima ilişkisinde sürpriz gelişme! Hara yeni yılın ilk saatlerinde güzel manken Lima’ya maket bir yüzükle diz çökerek evlenme teklifinde bulundu.

  • 27 Kasım 2018
  • 12 kez görüntülendi.
Metin Hara’dan Adriana Lima’ya Evlilik Teklifi

BÜYÜK AŞKTA SON GELİŞME 

Miami’de düzenlenen ve arkadaşlarının katıldığı partide Metin Hara, maket bir yüzükle diz çökerek Adriana Lima’ya evlenme teklifinde bulundu.Bu sırada modelin elindeki balyoz maketini Hara’nın kafasında tutması dikkat çekti.Gece boyunca arkadaşlarıyla eğlenen Adriana Lima ve Metin Hara, bu fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı.

‘AYRILDILAR’ DERKEN.. SÜRPRİZ KARAR!

Ayrılık haberleriyle gündeme gelen Adriana Lima ve Metin Hara’nın ilişkiye devam ettiği, ünlü top modelin sosyal medyada paylaştığı videoyla ortaya çıktı. Lima, evinin mutfağında pişirdiği sırada Hara’nın çektiği videoyu Instagram’ında yayınlamıştı.PAYLAŞIMI OLAY OLDU 

Ünlü top model, Amerika’daki evinin mutfağında kırmızı pijamalarıyla pişirirken çekilen görüntülerini Instagram’ın “Hikaye” kısmında paylaştı. Videoyu çeken kişi ise Metin Hara’ydı. Hara’nın Lima’ya İngilizce “Mutfakta kim var? Masterchef mi?” diye sorduğu video, ilişkinin bitmediğinin kanıtı olarak algılandı. Çiftin 2018 için evlilik planları yaptığı konuşulanlar arasındaydı.

Yayın tarihi: 02.01.2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ